Strona główna » Przyjęcia

Przyjęcia

Mamy bardzo duże doświadczenie w organizacji wszelkiego rodzaju przyjęć okolicznościowych (wesele, urodziny, komunia) - również plenerowych. Do dyspozycji mamy kilka sal w różnym charakterze - Klubowa z widokiem na ujeżdżalnię, Sala Kominkowa, restauracyjna oraz przepiękny ogród. Postawiliśmy na tradycyjną polską kuchnię doprawioną szczyptą fantazji i nowoczesnego, autorskiego smaku. W naszym menu pojawiają się też dania zainspirowane lokalną historią –"Żurek po cystersku" podbił serca i podniebienia naszych gości, z dumą dzielimy się więc z nimi recepturą.

Powracający goście, którzy chcą z nami zorganizować kolejne ważne dla nich wydarzenia i ich wyrazy wdzięczności to najlepsze referencje. Oferujemy kilka wariantów oferty kulinarnej w zależności od rodzaju oraz czasu trwania imprezy – również atrakcje na specjalne okazje.

Pobierz ofertę

Zapraszamy serdecznie naszych gości!

Rezerwuj teraz
lub zadzwoń
+48 504 595 549

Kameralne wesele Śląsk – najpiękniejsze chwile w Villa Barbara

Czy szukasz wyjątkowego miejsca na imprezy okolicznościowe? Spędź najpiękniejsze chwile w swoim życiu w Villi Barbara! Zajmujemy się organizacją imprez okolicznościowych takie jak komunie święte, urodziny czy wesela.

Szukasz sali na wesele? W Villi Barbara mamy sale w różnym charakterze. Dzięki temu stworzysz uroczystość weselną o charakterze, jakim marzyłeś. W Villi Barbara znajdziesz Salę Klubową z widokiem na ujeżdżalnię, Kominkową oraz restauracyjną. Największym zainteresowaniem cieszy się nasz przepiękny ogród.

Kiedy Państwo Młodzi biorą się za organizację ich wyjątkowego dnia, swoje poszukiwania zaczynają od sali weselnej. Wrocław, oferuje mnóstwo tego typu obiektów. Jednak większość par szuka czegoś na obrzeżach miasta w przepięknej okolicy, najlepiej blisko natury. Villa Barbara znajduje się w malowniczej miejscowości Wielka Lipa, niedaleko Wrocławia. To sprawia, że imprezy okolicznościowe w naszym hotelu cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Zaplanuj swoją następną imprezę rodzinną w naszym hotelu. Organizacja imprez okolicznościowych to nasza specjalność!

Ślub w plenerze Wrocław i okolice – poznaj urok naszego ogrodu

Z racji, że Villa Barbara znajduje się w pobliżu wielu miast i miasteczek, wiele rodzin oraz par decyduje się na organizację imprez okolicznościowych właśnie u nas. Wśród imprez okolicznościowych, które przygotowujemy w Villi Barbara, niezwykle popularne jest wesele. Wrocław jest na tyle blisko Wielkiej Lipy, że Państwo Młodzi chętnie szukają u nas sali na wyprawienie przyjęcia. Każda sala weselna w Villi Barbara zachwyca. Jednak pary najchętniej decydują się na ślub w plenerze w otoczeniu naszego ogrodu.

Otoczenie drzew, kwiatów i wszechobecnej zieleni sprawia, że nasz ogród wygrywa z salami weselnymi. Dolny Śląsk zachwyca swoim naturalnym pięknem. Przyroda to największy atut tego regionu. Dlatego nie zwlekaj ani chwili dłużej i już dziś zaplanuj przyjęcie weselne w Villi Barbara!

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024 - Villa Barbara
Projekt i wykonanie The First
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram