Strona główna » Dla biznesu

Dla biznesu

To co nas wyróżnia to kameralność naszego obiektu, co nawet przy niewielkich grupach (15-18 osób) daje możliwość wynajęcia hotelu na wyłączność. Przez ten cały czas będziecie tylko dla siebie a nasza życzliwa obsługa zadba o to żeby były to niezapomniane i wyjątkowe chwile. Dużą zaletą jest również lokalizacja w pobliżu Wrocławia oraz bliskość trasy ekspresowej S5 co bardzo ułatwia komunikację z różnych stron Polski.

Oferujemy autorskie pakiety imprez integracyjnych ("Aktywny reset", "Chillout w naturze"), ale z przyjemnością zrealizujemy wspólnie Wasze, często nieoczywiste i niecodzienne pomysły.

Spotkania biznesowe

Wyjazdowe posiedzenie Zarządu, trudne negocjacje lub spotkanie z najważniejszymi kontrahentami w kameralnych warunkach przy suto zastawionym stole? - nasza Sala Kominkowa idealnie się do tego nadaje. Zapewniamy profesjonalną organizację i obsługę gwarantując niczym nie zmąconą prywatność.

Integracja / team building

Jeśli szukasz miejsca do zorganizowania imprezy firmowej dla swoich pracowników. To co nas wyróżnia to kameralność naszego obiektu, co nawet przy niewielkich grupach (18-20 osób) daje możliwość wynajęcia hotelu na wyłączność. Przez ten cały czas będziecie tylko dla siebie a nasza życzliwa obsługa zadba o to żeby były to niezapomniane i wyjątkowe chwile. Dużą zaletą jest również lokalizacja w pobliżu Wrocławia oraz bliskość trasy ekspresowej S5 co bardzo ułatwia komunikację z różnych stron Polski. Oferujemy autorskie pakiety imprez integracyjnych ("Aktywny reset", "Chillout w naturze"), ale z przyjemnością zrealizujemy wspólnie Wasze, często nieoczywiste i niecodzienne pomysły.

Konferencje / szkolenia

Podobnie jak w przypadku imprez integracyjnych oferujemy nasz ośrodek do wykorzystania na szkolenia i konferencje, jedno lub kilkudniowe. Posiadamy dwie sale o różnorodnym charakterze – stylową Salę Kominkową oraz Salę Klubową z widokiem na ujeżdżalnię. Obydwie sale są wyposażone w sprzęt audiowizualny oraz flipcharty.

15-50 os.

Pobyty pracownicze

Masz grupę pracowników w okolicy i potrzebujesz dla nich miejsca do odpoczynku na dłuższy okres? - nie ma sprawy, zajmiemy się nimi tak, że poczują się jak w domu, również z całodniowym wyżywieniem.

Zapraszamy serdecznie naszych gości!

Rezerwuj teraz
lub zadzwoń
+48 504 595 549

Ciekawe imprezy integracyjne – tylko u nas

Villa Barbara to doskonałe miejsce na imprezy integracyjne oraz spotkania biznesowe. Oferujemy wynajem naszego hotelu na wyłączność również mniejszym grupom (15-18 osób). Przez cały pobyt w Villi Barbara zapewnimy Tobie i Twoim pracownikom niezapomniane chwile.

Nie masz smykałki do organizacji imprez firmowych? Spokojnie – zajmiemy się tym za Ciebie! Villa Barbara oferuje autorskie pakiety imprez integracyjnych – “Aktywny reset” oraz “Chillout w naturze”. Jesteśmy również otwarci na różne pomysły, nawet te nieoczywiste i niecodzienne, jeśli chodzi o imprezy firmowe. Wrocław znajduje się niedaleko Villi Barbara – zaledwie 24 kilometry! Nasz hotel jest również blisko trasy ekspresowej S5. Dzięki temu, pracownicy z łatwością dotrą na spotkania biznesowe z każdego zakątka Polski.

Przy organizacji następnej imprezy integracyjnej Twojej firmy pomyśl o Villi Barbara. Eventy firmowe to nasza specjalność!

Miejsce na imprezy firmowe Wrocław – Hotel Villa Barbara

W dzisiejszych czasach niełatwo jest znaleźć świetne miejsce na imprezy integracyjne. Wrocław jest domem dla wielu firm – małych, lokalnych jak i również dużych, krajowych, a nawet międzynarodowych. Dużo takich przedsiębiorstw często szuka miejsc, gdzie można zorganizować imprezy integracyjne czy firmowe. Wrocław zapewne oferuje takie przestrzenie, jednak większość firm pragnie zorganizować event firmowy poza miastem.

Villa Barbara jest hotelem, który znajduje się w pobliżu stolicy Dolnego Śląska. W naszym hotelu znajdziesz dwie sale na konferencje – Salę Kominkową oraz Salę Klubową z widokiem na ujeżdżalnie. Obie posiadają niezbędny sprzęt audiowizualny oraz flipcharty. Villa Barbara jest doskonała na spotkania biznesowe. Podczas ciężkich obrad czy negocjacji z potencjalnym klientem gwarantujemy całkowity spokój.

Jeśli szukasz hotelu na spotkania biznesowe, Villa Barbara spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Nie zwlekaj i zarezerwuj nasz hotel już dziś. Zagwarantuj sobie udany event firmowy.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024 - Villa Barbara
Projekt i wykonanie The First
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram